fbpx
Rezervace vozu Menu


Služby

Z našich více jak 12ti letých zkušeností víme, že ne každý zákazník se spokojí pouze se zapůjčením dodávky nebo osobního vozu. Mnozí klienti mají další přání a požadavky, aby mohli zcela uspokojit své aktuální potřeby. Na základě těchto poznatků nabízíme Autopůjčovna Praha další doplňkové služby, díky nimž jsme schopni uspokojit téměř jakékoliv individuální zákazníkovo přání.

Hodinový pronájem vozidla – Ne každý potřebuje půjčit vůz na celý den. Proto nabízíme i krátkobodé pronájmy na hodinové bázy za zvýhodněné ceny.

Parkování zdarmaAutopůjčovna Praha vlastní dodávky s povolením parkovat na modrých zónách na Praze 6. Osobní vozy klienti si mohou zaparkovat u nás v areálu firmy zdarma, a to po celou dobu pronájmu.

Autodoprava a přeprava osob – Na základě vašeho individuálního požadavku Vám můžeme zajistit autodopravu a přepravu osob z letiště Václava Havla po celé Evropě v našich mikrobusech včetně profesionálního řidiče.

Řidič/stěhovák k vozu – Spoustu zákazníků si netroufá na řízení větších aut a dodávek. V takovémto případě Vám rádi poskytneme profesionálního řidiče. V případě stěhování Vám můžeme zajistit řidiče a stěhováka v jedné osobě.

V případě potřeby dalších nadstandardních a individuálních služeb nás neváhejte kontaktovat a my uděláme vše proto, abychom Vám vyšli vstříc.