fbpx
Rezervace vozu Menu


Autopůjčovna Praha, půjčovna dodávek a osobních automobilů

Vítejte na stránkách naší pražské autopůjčovny AUTONEMAM.CZ. Zaměřujeme se především na pronájem dodávek a užitkových vozů, v nabídce však máme i několik osobních automobilů. Na českém trhu působíme již 12 let a naše bohaté zkušenosti zhodnocujeme v široké nabídce doplňkových služeb. Péči věnujeme nejen potřebám zákazníků, důraz klademe také na perfektní stav našeho vozového parku, který zahrnuje veškeré typy vozidel světových značek.

My se staráme, vy jezdíte.

půjčovna dodávek a osobních vozů Praha

Naše nabídka vozidel je široká, věříme, že si z ní vybere každý. Protože o svůj vozový park důsledně pečujeme, můžete se spolehnout, že Vám půjčíme vůz v prvotřídním stavu. Abychom vyšli vstříc všem Vašim potřebám, nabízíme i řadu doplňkových služeb.

Neplaťte ani korunu navíc

Klademe důraz na to, aby ceník na našich stránkách byl stále aktuální. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků nebo navyšování. Naše ceny jsou jasné a transparentní.

 • Škoda Superb kombi modrýJiž od
  700
  za den

  ŠKODA SUPERB TDI

  Škoda Superb TDI, půjčte si business třídu za cenu economy!

  Více o vozu
 • červený auto VW UpJiž od
  300
  za den

  VW UP! 1.0

  VW Up!, Seat Mii, Škoda Citigo, 1.0 benzín, ekonomické auto s nízskou spotřebou a ve výbavě s klimatizací.

  Více o vozu
 • Stříbrná dodávka Fiat Ducato 9místný mikrobusJiž od
  1600
  za den

  FIAT DUCATO BUS

  Nový 9místný luxusní minibus se sedadly a klimatizací s možností individuálního nastavení pro každého cestujícího. Ke snadnému parkování pomůže parkovací kamera. Výkonný dieselový motor (150PS) zajistí komfort cestování.

  Více o vozu